Dulcet

» 3 cl vodka
» 1,5 cl Apricot brandy
» 1,5 cl triple sec
» 1,5 cl Anisette
» 1 bk. citrom
» 1/2 brandys sárgabarack

Hozzávaló pohár:
Fogunk egy jéggel félig teli shakert, és beletöltjük a vodkát, a citromlevet, az Anisettet, a triple sec-et és az Apricot Brandyt. Az egészet alaposan összerázzuk, majd átszűrjük egy pohárba friss jégre. Végül beletesszük a sárgabarackot, és már kínálhatjuk is az italt.

Szerző: Finom koktélok          Hozzáadom a kedvenc koktéljaimhoz >>
nagyításhoz kattintson a képekre

Share

Másoknak így tetszett a koktél:
ÉRTÉKELÉS: szörnyű nagyon jó
Hozzászólások
 
Nick név:

Hozzászólás:

kód
Aktivációs kód: Kis és nagybetű számít!
 
 
Ehhez a koktélhoz nem történt hozzászólás!
 
 
e-mail: 
jelszó:  
             Új tag
elfelejtett jelszó >>
  startlaphoz adás
Facebook csoport
  Véletlen koktélok
Chiquitta
A turmixba jeget teszünk, majd beleöntjük a narancslevet, a tejszínt, a grenadine-t, és hozzáa...
Adonis
Shakerben keverjük meg....